PYTANIA / ODPOWIEDZI

Biegowa Ekspedycja na K2 jest zarówno dla osób biegających jak i maszerujących. Chodzi o wzmocnienie motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

Aby dołączyć do konkursu w aplikacji Activy musisz posiadać swój indywidualny kod wejścia. Kody rozsyłamy SMS w poniedziałki, środy i piątki po rejestracji i opłaceniu zgłoszenia.

  • możesz wprowadzić aktywność ręcznie do panelu B4sport
  • możesz rejestrować pokonany dystans za pomocą aplikacji Activy
  • jeśli korzystasz z aplikacji Strava lub zegarków Polar/Garmin możesz zsynchronizować konta z aplikacją Activy – wtedy każdy trening automatycznie trafi do aplikacji Activy

Jeśli nie chcesz lub nie możesz korzystać z aplikacji Activy możesz rejestrować swoje treningi za pomocą dowolnej aplikacji lub zegarka z GPS. W takim wypadku po każdej aktywności trzeba zrobić ekranu z aplikacji lub zdjęcie zegarka po zakończonym treningu i dodać  przez swoje konto w portalu B4sport, gdzie rejestrowaliśmy się do Ekspedycji.

Na ukończenie Ekspedycji masz czas do 31 listopada. Jeśli ukończysz Ekspedycje do 20 marca (wtedy kończy się zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję po 20 marca – zostaniesz Letnim Zdobywcą. Długość pojedynczego treningu to 1,5 km, częstotliwość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich możliwości.

Dystans zależy od Twoich możliwości jednak nie może być krótszy niż 1,5 km – każdy pokonany kilometr zbliża cię do szczytu K2 🙂

Zgłoszenie można opłacić elektronicznie podczas rejestracji lub w późniejszym terminie (link do płatności znajdziecie w mailu potwierdzającym rejestrację). Jeśli nie masz możliwości opłaty przez internet – skontaktuj się z nami mailowo info@biegowaekspedycja.pl.

Do Biegowej Ekspedycji na K2 możesz dołączyć do 10 października.

To zleży tylko i wyłącznie od Ciebie, na ukończenie Ekspedycji masz czas do 31 listopada. Jeśli ukończysz Ekspedycje do 20 marca (wtedy kończy się zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję po 20 marca – zostaniesz Letnim Zdobywcą.

Jeśli posiadasz konto w aplikacji Strava, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu konto i dołączeniu do konkursu Biegowa Ekspedycja na K2 każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane kilometry w Biegowej Ekspedycji na K2.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Polar Flow, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu konta i dołączeniu w Activy do konkursu Biegowa Ekspedycja na K2 każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane kilometry w Biegowej Ekspedycji na K2.

Jeśli posiadasz zegarek Garmin oraz konto w aplikacji Garmin Connect możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu konta i dołączeniu w Activy do konkursu Biegowa Ekspedycja na K2 każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane kilometry w Biegowej Ekspedycji na K2.

Korzystając z aplikacji Activy oszczędzasz swój czas, gdyż wszystko dzieje się automatycznie. Masz na bieżąco podgląd swoich postępów w Ekspedycji oraz wyników innych uczestników. Dla osób korzystających z Activy szykujemy również wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami od naszych Partnerów i sponsorów.

Tak, jest możliwość wysyłki za granicę, dodatkowy koszt wysyłki wynosi 30 zł. Wysyłkę za granicę wybieramy podczas rejestracji na Ekspedycję.

Oczywiście, zapraszamy i cieszymy się, że spodobała Ci się nasz wyprawa i zmotywowała do regularnej aktywności. Będziesz mógł na półce postawić drugą statuetkę Letniego Zdobywcy. Ponownie zapisać się można od 12 marca 2021. Uczestnik dostaje nowy numer startowy i bierze udział w letniej edcyji.

Możesz biegać/maszerować w dowolnym miejscu na świecie, w mieście, w lesie, w parku, na statku, a nawet na bieżni mechanicznej.

Jeśli ktoś chce oszukiwać to tak naprawdę oszukuje tylko samego siebie i marnuje swoje pieniądze. W przypadku korzystania z aplikacji Activy – stosowane są algorytmy wykrywające podejrzane przyspieszenia. Nie mamy nagród za pierwsze miejsce, każdy walczy ze swoimi słabościami i ograniczeniami i sam ze sobą.

Pakiety finiszera wysyłamy w ciągu dwóch tygodni po pokonaniu 312 km i ukończeniu Biegowej Ekspedycji na K2.

Tak, oczywiście. Prosimy o kontakt na e-mail info@biegowaekspedycja.pl

Zapisz się!