ZASADY

Zasady udziału w Biegowej Ekspedycji na K2

Biegowa ekspedycja na K2 to program wspierający motywację do codziennych treningów.  Jeśli biegasz, uprawiasz nordic walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do Biegowej Ekspedycji na K2 i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

Do pokonania jest 312 km.  Uczestnicy rejestrując swoje aktywności sportowe osiągają założony cel w pokonaniu ilość kilometrów we własnym czasie i tempie. Osiągnięcie celu kończy udział w ekspedycji, a uczestnik otrzymuje pakiet finiszera z pamiątkową statuetką.

Uczestnik może rejestrować swoje treningi, marsze NW lub spacery:

Ręcznie

  • rejestrować własne aktywności – przesyłając każdorazowo zdjęcie lub zrzut z ekranu z innego niż wymienione wyżej urządzenia lub aplikacji do serwisu B4Sport na indywidualne konto na panelu zapisów.

Każdorazowy trening, marsz NW lub spacer prawidłowo zarejestrowany i przesłany do panelu B4Sport będzie zbliżał uczestnika do osiągnięcia celu jakim jest pokonanie 312 km.

Po osiągnięciu każdego z dwunastu punktów kontrolnych, uczestnik otrzyma Raport z przebiegu Ekspedycji w postaci:

  • sms z linkiem do raportu

Raport jest graficzną i tekstową formą komunikacji z uczestnikiem Ekspedycji i ma mu pomóc zorientować się, w którym miejscu się znajduje i jakie czeka go kolejne zadanie. Jest to również forma mobilizacji do dalszej pracy w ramach Ekspedycji.

Po osiągnięciu celu 312 km uczestnik otrzyma potwierdzenie osiągnięcia szczytu K2 i w okresie do 3 tygodni po osiągnięciu celu, otrzyma pamiątkową statuetkę – certyfikat potwierdzającą ukończenie Biegowej Ekspedycji wraz w wydrukowanymi raportami z punktów kontrolnych.

Na ukończenie Ekspedycji masz 12 miesięcy. Jeśli rozpoczniesz i ukończysz Ekspedycje w “okienku zimowym” – zgłoszenie do Ekspedycji i ukończenie w okresie od 1 grudnia  do 20 marca (zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję w innym terminie – zostaniesz Letnim Zdobywcą.

Zapisz się!