ZASADY

Zasady udziału w Biegowej Ekspedycji na K2

Biegowa ekspedycja na K2 to program wspierający motywację do codziennych treningów.  Jeśli biegasz, uprawiasz nordic walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do Biegowej Ekspedycji na K2 i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

Do pokonania jest 312 km.  Uczestnicy rejestrując swoje aktywności sportowe osiągają założony cel w pokonaniu ilość kilometrów we własnym czasie i tempie. Osiągnięcie celu kończy udział w ekspedycji, a uczestnik otrzymuje pakiet finiszera z pamiątkową statuetką.

Uczestnik może rejestrować swoje treningi, marsze NW lub spacery na dwa sposoby:

  1. Automatycznie:
  • przez rejestrowanie swoich aktywności za pomocą aplikacji Activy
  • przez połączenie aplikacji Activy ze Strava (jeśli używasz aplikacji Strava),
  • przez połączenie aplikacji Activy z Polar Flow (jeśli używasz zegarka Polar)
  • przez połączenie aplikacji Activy z Garmin Connect (jeśli używasz zegarka Garmin)

Każdy uczestnik dostaje indywidulany kod wejścia do Ekspedycji w aplikacji Activy (wysyłany SMS oraz wgrywany do panelu B4sport).

Bardzo ważne – prosimy aby na bieżąco synchronizować aktywności z połączonych aplikacji Polar Flow/Garmin Connect/Strava z aplikacją Activy!

 

  1. Ręcznie rejestrować własne aktywności – przesyłając każdorazowo zdjęcie lub zrzut z ekranu z innego niż wymienione wyżej urządzenia lub aplikacji do serwisu B4Sport na indywidualne konto na panelu zapisów.

Każdorazowy trening, marsz NW lub spacer prawidłowo zarejestrowany i przesłany do aplikacji lub panelu B4Sport będzie zbliżał uczestnika do osiągnięcia celu jakim jest pokonanie 312 km.

Po osiągnięciu każdego z dwunastu punktów kontrolnych, uczestnik otrzyma Raport z przebiegu Ekspedycji w postaci:

– wiadomości wyświetlanej w aplikacji ACTIVY

– sms z linkiem do raportu

Raport jest graficzną i tekstową formą komunikacji z uczestnikiem Ekspedycji i ma mu pomóc zorientować się, w którym miejscu się znajduje i jakie czeka go kolejne zadanie. Jest to również forma mobilizacji do dalszej pracy w ramach Ekspedycji.

Po osiągnięciu celu 312 km uczestnik otrzyma potwierdzenie osiągnięcia szczytu K2 i w okresie do 3 tygodni po osiągnięciu celu, otrzyma pamiątkową statuetkę – certyfikat potwierdzającą ukończenie Biegowej Ekspedycji wraz w wydrukowanymi raportami z punktów kontrolnych.

Po osiągnięcie celu do 20 marca uczestnik otrzyma miano Lodowego Wojownika, natomiast po osiągnięcie celu w okresie od 21 marca do 31 sierpnia uczestnik zostanie Letnim Zdobywcą.

Zapisz się!