BIEGOWA EKSPEDYCJA FUJI

Ekspedycja na Górę Fuji to kolejna propozycja programu wspierającego motywację do aktywności ruchowej. Skierowana jest  nie tylko do biegaczy, ale wszystkich uprawiających Nordic Walking lub lubiących spacery i marsze na świeżym powietrzu. Nagrodą jest zdobycie szczytu słynnego japońskiego wulkanu Fuji, jak i również zadowolenie, dobre samopoczucie po każdym treningu 😊

Do pokonania jest 287 km. Program rozpoczyna się 14 czerwca 2021 roku i można do niego dołączyć w każdej chwili. Jeśli osiągniesz cel i zdobędziesz Górę Fuji, otrzymasz oryginalną, pamiątkową statuetkę.

Dzięki ciekawemu scenariuszowi zawierającemu 12 punktów kontrolnych, uczestnicy będą prowadzeni przez swojego Samuraja od samego startu, aż po sam szczyt.

Pokażemy Wam prawdziwą drogę jaką muszą pokonać wszyscy śmiałkowie, którzy chcą wspiąć się na górę. Różnica polega na tym, że każdy kto dołączy do Ekspedycji, wystarczy, że będzie systematyczny i pokona 287 km, a osiągnie szczyt. Przy okazji poznając przepiękne okolice Pięciu Jezior Fuji oraz trudności, z którymi musieliby zmierzyć się podczas rzeczywistej wspinaczki. Może to będzie zaczątek do zaplanowania prawdziwej wyprawy? Kto wie?

Program można przedstawić jako wyzwanie i dostosować do własnych możliwości oraz potrzeb. Program można potraktować jako motywację dla każdego kto jej szuka, aby systematycznie mobilizować się do aktywności ruchowej. Program może być również przygodą podczas, której dowiemy się więcej na temat kraju „Kwitnącej Wiśni”, przy okazji zażywając samemu trochę ruchu.

Podsumowując, każdy uczestnik dzięki Ekspedycji może otrzymać to, co akurat potrzebuje. My gwarantujemy jednak wszystkim wspaniałą przygodę, dobrą zabawą okraszoną szczyptą wiedzy o urokach Japonii oraz fantastyczną nagrodą w postaci pięknej statuetki w formie certyfikatu.

Nie odkładaj tego, zacznij już dzisiaj. Niech to będzie na początek energiczny spacer lub trucht. Zobacz, jak się będziesz po nim czuć. Czego możesz się spodziewać? Przypływu energii, ulgi w stresie, uczucia lepszej produktywności, większego zaangażowania w to, co masz do zrobienia, a nawet (bez przesady!) uczucia szczęścia. To dlatego warto się ruszać. Czerp z tego źródła tak często jak tylko możesz.

Zapraszamy.

Zapisz się!