PYTANIA / ODPOWIEDZI

Biegowa Ekspedycja Fuji jest zarówno dla osób biegających jak i maszerujących. Chodzi o wzmocnienie motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

Aby dołączyć do Biegowej Ekspedycji Fuji/konkursu w aplikacji Activy musisz posiadać swój indywidualny kod wejścia. Kody rozsyłamy SMS dzień po rejestracji i opłaceniu zgłoszenia, osoby rejestrujące się i dokonujące opłaty w piątek kody otrzymają w najbliższy poniedziałek.

  • możesz wprowadzić aktywność ręcznie do panelu B4sport
  • możesz rejestrować pokonany dystans za pomocą aplikacji Activy
  • jeśli korzystasz z aplikacji Strava lub zegarków Polar/Garmin możesz zsynchronizować konta z aplikacją Activy – wtedy automatycznie trafi do aplikacji Activy

Jeśli nie chcesz lub nie możesz korzystać z aplikacji Activy możesz rejestrować swoje treningi za pomocą dowolnej aplikacji lub zegarka z GPS. W takim wypadku po każdej aktywności trzeba zrobić screen z aplikacji lub zdjęcie zegarka oraz zdjęcie punktu lokalizacyjnego wskazanego przez Organizatora i dodać wszystko przez swoje konto w portalu B4sport, gdzie rejestrowałeś/aś się do Biegowej Ekspedycji Fuji.

Wydarzenie jest ciągłe i w nie obowiązują ramy czasowe.

Tak, minimalny dystans aby pokonać każdą z tras wynosi 1,5 km.

Zgłoszenie można opłacić elektronicznie podczas rejestracji lub w późniejszym terminie (link do płatności znajdziecie w mailu potwierdzającym rejestrację). Jeśli nie masz możliwości opłaty przez internet – skontaktuj się z nami mailowo info@biegowaekspedycja.pl.

Wydarzenie jest ciągłe i w każdym momencie można do niego dołączyć

To zależy wyłącznie od Ciebie, na ukończenie Biegowej Ekspedycji Fuji masz czas do 14.06.2022 roku

Jeśli posiadasz konto w aplikacji Strava, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu do konkursu Biegowa Ekspedycja Fuji każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Ekspedycji Fuji.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Polar Flow, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu w Activy do konkursu Biegowa Ekspedycja Fuji każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Ekspedycji Fuji.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Garmin Connect, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu w Activy do konkursu Biegowa Ekspedycja Fuji każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Ekspedycji Fuji.

Korzystając z aplikacji Activy oszczędzasz swój czas, gdyż wszystko dzieje się automatycznie. Masz na bieżąco podgląd swoich postępów w Biegowej Ekspedycji Fuji oraz wyników innych uczestników.

Tak, jest możliwość wysyłki za granicę, dodatkowy koszt wynosi 30 zł. Wysyłkę za granicę wybieramy podczas rejestracji na Biegową Ekspedycję Fuji.

Możesz biegać/maszerować w dowolnym miejscu na świecie, w mieście, w lesie, w parku, na statku, a nawet na bieżni mechanicznej.

Jeśli ktoś chce oszukiwać to tak naprawdę oszukuje tylko samego siebie i marnuje swoje pieniądze. W przypadku korzystania z aplikacji Activy GPS stosowane są też algorytmy wykrywające podejrzane przyspieszenia. Nie mamy nagród za pierwsze miejsce, każdy walczy z własnymi słabościami i ograniczeniami.

Pakiety finiszera wysyłamy w ciągu 2 tygodni po ukończeniu Biegowej Ekspedycji Fuji.

Wydawanie Pakietów Finiszera dla osób ze Szczecina i okolic oraz wszystkich chętnych Uczestników będzie odbywało się w Centrum Biegowym Run Expert w Galerii Nowy Turzyn przy ulicy Bohaterów Warszawy 40C na I piętrze nie wcześniej niż dwa tygodnie od dnia ukończenia Imprezy przez uczestnika, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00.

Tak, oczywiście. Wystarczy zaznaczyć taką chęć przy rejestracji. Jeśli zdecydujesz się na grawer w czasie Swojej Ekspedycji, to prosimy o kontakt na e-mail info@biegowaekspedycja.pl

Zapisz się!