ZASADY

Zasady udziału w Biegowej Ekspedycji Fuji

Ekspedycja na Górę Fuji to program wspierający motywację do codziennych treningów. Jeśli biegasz, uprawiasz nordic walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

Do pokonania jest 287 km. Uczestnicy rejestrując swoje aktywności sportowe osiągają założony cel w pokonaniu ilość kilometrów we własnym czasie i tempie. Osiągnięcie celu kończy udział w Ekspedycji, a uczestnik otrzymuje pakiet finiszera z pamiątkową statuetką.

Uczestnik może rejestrować swoje treningi, marsze NW lub spacery na dwa sposoby:

  1. Automatycznie:
  • przez rejestrowanie swoich aktywności za pomocą aplikacji Activy
  • przez połączenie aplikacji Activy ze Strava (jeśli używasz aplikacji Strava),
  • przez połączenie aplikacji Activy z Polar Flow (jeśli używasz zegarka Polar)
  • przez połączenie aplikacji Activy z Garmin Connect (jeśli używasz zegarka Garmin)

Każdy uczestnik dostaje indywidulany kod wejścia do Ekspedycji w aplikacji Activy (wysyłany mailem wraz z numerem sartowym oraz wgrywany do panelu B4sport).

 

  1. Ręcznie rejestrować własne aktywności – przesyłając każdorazowo zdjęcie lub zrzut z ekranu z innego niż wymienione wyżej urządzenia lub aplikacji do serwisu B4Sport na indywidualne konto na panelu zapisów. Minimalna trasa do pokonania to 1,5 km.

Każdorazowy trening, marsz NW lub spacer prawidłowo zarejestrowany i przesłany do aplikacji lub panelu B4Sport będzie zbliżał uczestnika do osiągnięcia celu jakim jest pokonanie 287 km.

Po osiągnięciu każdego z 12 punktów kontrolnych, uczestnik otrzyma Raport z przebiegu Ekspedycji w postaci:

– wiadomości wyświetlanej w aplikacji ACTIVY

– sms z linkiem do raportu (w przypadku osób wgrywających wyniki “ręcznie” do B4sport)

Raport jest graficzną i tekstową formą komunikacji z uczestnikiem Ekspedycji i ma mu pomóc zorientować się, w którym miejscu się znajduje i jakie czeka go kolejne zadanie. Jest to również forma mobilizacji do dalszej pracy w ramach Ekspedycji.

Po osiągnięciu celu 287 km uczestnik otrzyma potwierdzenie osiągnięcia szczytu Góry Fuji i w okresie do 2 tygodni po osiągnięciu celu, otrzyma pamiątkową statuetkę – certyfikat potwierdzającą ukończenie Ekspedycji wraz w wydrukowanymi raportami z punktów kontrolnych.

Zapisz się!