BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

To program wspierający motywację w codziennych treningach. Jeśli biegasz, uprawiasz Nordic Walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do Biegowej Ekspedycji na K2 i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

Na ukończenie Ekspedycji masz 12 miesięcy. Jeśli rozpoczniesz i ukończysz Ekspedycje w “okienku zimowym” – zgłoszenie do Ekspedycji i ukończenie w okresie od 1 grudnia  do 20 marca (zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję w innym terminie – zostaniesz Letnim Zdobywcą. Długość pojedynczego treningu to 1,5 km, częstotliwość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich możliwości.

Każdy zarejestrowany trening, marsz lub spacer przybliży Cię do celu.

Dla uczestników, którzy dołączą do Ekspedycji w lutym, dodatkową atrakcją jest fakt, że w tym czasie trwa prawdziwa wyprawa na K2. Dnia 16 stycznia dotąd nie zdobyty szczyt został pokonany przez 10 Sherpów. W śród nich brakuje naszego ambasadora Waldemara Kowalewskiego, który z powodów zdrowotnych został zmuszony do powrotu do domu. Waldek jako ambasador naszego projektu autoryzował scenariusz naszej Ekspedycji, przez co nabiera autentycznego wymiaru.

Dzięki ciekawemu scenariuszowi zawierającemu 12 punktów kontrolnych, uczestnicy będą prowadzeni przez swojego Szerpę (rodzaj przewodnika w górach wysokich) od samego startu, aż po sam szczyt.

Pokażemy Wam prawdziwą drogę jaką muszą pokonać wszyscy himalaiści, którzy chcą wspiąć się na górę. Różnica polega na tym, że każdy kto dołączy do Biegowej Ekspedycji, wystarczy, że będzie systematyczny i przebiegnie 312 km, a osiągnie szczyt. Przy okazji poznając trudności, z którymi musza zmierzyć się prawdziwi himalaiści

Program można przestawić jako wyzwanie, bo można zrobić to szybko w dość krótkim czasie. Program można potraktować jako motywację dla każdego kto jej szuka, aby zmobilizować się i wychodzić regularnie na treningi. Program może być również przygodą podczas, której dowiemy się więcej na temat wypraw w góry wysokie, przy okazji zażywając samemu trochę ruchu.

Podsumowując, każdy uczestnik może wyciągnąć z Biegowej Ekspedycji na K2 to co akurat potrzebuje. My gwarantujemy jednak wszystkim wspaniałą przygodę, dobrą zabawą okraszoną szczyptą wiedzy z zakresu himalaizmu oraz fantastyczną nagrodą w postaci pięknej statuetki w formie certyfikatu.

Biegowa Ekspedycja na K2 jest pierwszą z serii Ekspedycji Biegowych, które przygotowuje dla Was Stowarzyszenie K2 Partners dbając o to, aby dostarczać Wam wydarzenia sportowe na najwyższym poziomie.

Zapraszamy.

Zapisz się!