PYTANIA / ODPOWIEDZI

Biegowa Ekspedycja na K2 jest zarówno dla osób biegających jak i maszerujących. Chodzi o wzmocnienie motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

  •  wprowadzając aktywność ręcznie do panelu B4sport

Możesz rejestrować swoje treningi za pomocą dowolnej aplikacji lub zegarka z GPS. W takim wypadku po każdej aktywności trzeba zrobić screen z aplikacji lub zdjęcie zegarka oraz zdjęcie punktu lokalizacyjnego wskazanego przez Organizatora i dodać wszystko przez swoje konto w portalu B4sport, gdzie rejestrowałeś/aś się do Biegowej Ekspedycji Kilimandżaro.

Na ukończenie Ekspedycji masz 12 miesięcy. Jeśli rozpoczniesz i ukończysz Ekspedycje w “okienku zimowym” – zgłoszenie do Ekspedycji i ukończenie w okresie od 1 grudnia  do 20 marca (zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję w innym terminie – zostaniesz Letnim Zdobywcą. Długość pojedynczego treningu to 1,5 km, częstotliwość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich możliwości.

Dystans zależy od Twoich możliwości jednak nie może być krótszy niż 1,5 km – każdy pokonany kilometr zbliża cię do szczytu K2 🙂

Zgłoszenie można opłacić elektronicznie podczas rejestracji lub w późniejszym terminie (link do płatności znajdziecie w mailu potwierdzającym rejestrację). Jeśli nie masz możliwości opłaty przez internet – skontaktuj się z nami mailowo info@biegowaekspedycja.pl.

Do Biegowej Ekspedycji na K2 możesz dołączyć w dowolnym momencie. Na ukończenie Ekspedycji masz 12 miesięcy. Jeśli rozpoczniesz i ukończysz Ekspedycje w “okienku zimowym” – zgłoszenie do Ekspedycji i ukończenie w okresie od 1 grudnia  do 20 marca (zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję w innym terminie – zostaniesz Letnim Zdobywcą. Długość pojedynczego treningu to 1,5 km, częstotliwość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich możliwości.

To zleży tylko i wyłącznie od Ciebie, na ukończenie Ekspedycji masz czas do 31 listopada. Jeśli ukończysz Ekspedycje do 20 marca (wtedy kończy się zima na K2) otrzymasz tytuł Lodowego Wojownika, jeśli ukończysz Ekspedycję po 20 marca – zostaniesz Letnim Zdobywcą.

Tak, jest możliwość wysyłki za granicę, dodatkowy koszt wysyłki wynosi 30 zł. Wysyłkę za granicę wybieramy podczas rejestracji na Ekspedycję.

Oczywiście, zapraszamy i cieszymy się, że spodobała Ci się nasz wyprawa i zmotywowała do regularnej aktywności. Będziesz mógł na półce postawić drugą statuetkę Letniego Zdobywcy. Uczestnik dostaje nowy numer startowy i bierze udział w letniej edycji.

Możesz biegać/maszerować w dowolnym miejscu na świecie, w mieście, w lesie, w parku, na statku, a nawet na bieżni mechanicznej.

Jeśli ktoś chce oszukiwać to tak naprawdę oszukuje tylko samego siebie i marnuje swoje pieniądze. Nie mamy nagród za pierwsze miejsce, każdy walczy ze swoimi słabościami i ograniczeniami i sam ze sobą.

Pakiety finiszera wysyłamy w ciągu dwóch tygodni po pokonaniu 312 km i ukończeniu Biegowej Ekspedycji na K2.

Tak, oczywiście. Prosimy o kontakt na e-mail info@biegowaekspedycja.pl

Zapisz się!