BIEGOWA EKSPEDYCJA ŚLADAMI INKÓW

Ten program kierujemy do osób którym brakuje motywacji do „ruszenia się”, jak również dla tych którzy pokochali bieganie, spacerowanie i szukają tego „czegoś” co wprowadzi urozmaicenie w ich codziennych aktywnościach.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy tym razem zabierzemy Was do Ameryki Południowej. Nasz przewodnik poprowadzi Was legendarną Krainą Inków aż do tajemniczego i pełnego duchów przeszłości miasta Machu Picchu. Droga będzie urozmaicona i na pewno uda nam się Was zaskoczyć niespotykanymi gdzie indziej miejscami.

Do pokonania masz 332 km, czyli tyle ile wynosiła trasa Kolei Transandyjskiej, zbudowanej pod kierownictwem polskiego inżyniera Ernesta Malinowskiego.

W pokonaniu trasy zaplanowanej przez nas Ekspedycji pomoże Wam przygotowany specjalnie na ten cel scenariusz.

Poprowadzimy Was przez 12 punktów kontrolnych, które pozwolą na dotarcie do legendarnego Machu Picchu. Zacznijcie już teraz, bez wymówek. Nie musicie od razu pokonać odcinków biegiem, zacznijcie powoli. Najpierw energiczny spacer, a następnie stopniowo podkręcajcie tempo. Pamiętajcie, że nie jest wymagany bieg, jeśli wolicie maszerować – śmiało.

Czego możecie się spodziewać? Przypływu energii, ulgi w stresie, uczucia lepszej produktywności, większego zaangażowania w to, co macie do zrobienia, a nawet (bez przesady!) uczucia szczęścia. To dlatego warto się ruszać. Czerpcie z tego źródła tak często jak tylko możecie.

Zapisz się!