PYTANIA / ODPOWIEDZI

Biegowa Ekspedycja Śladami Inków jest zarówno dla osób biegających jak i maszerujących. Chodzi o wzmocnienie motywacji do regularnej aktywności fizycznej.

Aby dołączyć do konkursu Biegowej Ekspedycji Śladami Inków w aplikacji Activy musisz posiadać swój indywidualny kod wejścia. Kody rozsyłamy SMS dzień po rejestracji i opłaceniu zgłoszenia, osoby rejestrujące się i dokonujące opłaty w piątek kody otrzymają w najbliższy poniedziałek.

  • możesz wprowadzić aktywność ręcznie do panelu B4sport
  • możesz rejestrować pokonany dystans za pomocą aplikacji Activy
  • jeśli korzystasz z aplikacji Strava lub zegarków Polar/Garmin możesz zsynchronizować konta z aplikacją Activy – wtedy automatycznie trafi do aplikacji Activy

Jeśli nie chcesz lub nie możesz korzystać z aplikacji Activy możesz rejestrować swoje treningi za pomocą dowolnej aplikacji lub zegarka z GPS. W takim wypadku po każdej aktywności trzeba zrobić screen z aplikacji lub zdjęcie zegarka oraz zdjęcie punktu lokalizacyjnego wskazanego przez Organizatora i dodać wszystko przez swoje konto w portalu B4sport, gdzie rejestrowałeś/aś się do Biegowej Ekspedycji Śladami Inków.

Wydarzenie jest ciągłe i w nie obowiązują ramy czasowe.

Tak, minimalny dystans aby pokonać każdą z tras wynosi 1,5 km.

Zgłoszenie można opłacić elektronicznie podczas rejestracji lub w późniejszym terminie (link do płatności znajdziecie w mailu potwierdzającym rejestrację). Jeśli nie masz możliwości opłaty przez internet – skontaktuj się z nami mailowo info@biegowaekspedycja.pl.

Wydarzenie jest ciągłe i w każdym momencie można do niego dołączyć

To zależy wyłącznie od Ciebie!

Jeśli posiadasz konto w aplikacji Strava, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu do konkursu Biegowa Ekspedycja Śladami Inków każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Ekspedycji Śladami Inków.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Polar Flow, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu w Activy do konkursu Biegowa Ekspedycja Śladami Inków każdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Ekspedycji Śladami Inków.

Jeśli posiadasz zegarek Polar oraz konto w aplikacji Garmin Connect, możesz połączyć je z aplikacją Activy. Po połączeniu kont i dołączeniu w Activy do konkursu Biegowa Ekspedycja Śladami Inkówkażdy trening biegowy/marsz będzie automatycznie przechodził do Activy i zaliczał pokonane trasy w Ekspedycji Śladami Inków.

Korzystając z aplikacji Activy oszczędzasz swój czas, gdyż wszystko dzieje się automatycznie. Masz na bieżąco podgląd swoich postępów w Biegowej Ekspedycji Śladami Inków oraz wyników innych uczestników.

Tak, jest możliwość wysyłki za granicę, dodatkowy koszt wynosi 30 zł. Wysyłkę za granicę wybieramy podczas rejestracji na Biegową Ekspedycję Śladami Inków.

Możesz biegać/maszerować w dowolnym miejscu na świecie, w mieście, w lesie, w parku, na statku, a nawet na bieżni mechanicznej.

Jeśli ktoś chce oszukiwać to tak naprawdę oszukuje tylko samego siebie i marnuje swoje pieniądze. W przypadku korzystania z aplikacji Activy GPS stosowane są też algorytmy wykrywające podejrzane przyspieszenia. Nie mamy nagród za pierwsze miejsce, każdy walczy z własnymi słabościami i ograniczeniami.

Pakiety finiszera wysyłamy w ciągu 2 tygodni po ukończeniu Biegowej Ekspedycji Śladami Inków.

Wydawanie Pakietów Finiszera dla osób ze Szczecina i okolic oraz wszystkich chętnych Uczestników będzie odbywało się w Centrum Biegowym Run Expert w Galerii Nowy Turzyn przy ulicy Bohaterów Warszawy 40C na I piętrze nie wcześniej niż dwa tygodnie od dnia ukończenia Imprezy przez uczestnika, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00.

Tak, oczywiście. Wystarczy zaznaczyć taką chęć przy rejestracji. Jeśli zdecydujesz się na grawer w czasie Swojej Ekspedycji, to prosimy o kontakt na e-mail info@biegowaekspedycja.pl

Zapisz się!